Pasty wybielające, co warto wiedzieć.

Pasty wybielające to najprostszy sposób na białe, ładne zęby.

Pasty wybielające.Pasty wybielające, żele oraz inne nowoczesne nieinwazyjne środki higieny nie tylko maskują efekt przebarwień ale też aktywnie przyczynia się do usuwania osadów czy też przebarwień pochodzących z jedzenia czy też stosowania używek.

W Olimel.pl rekomendujemy pasty wybielające Opalescence oraz White Glo.

Co warto wiedzieć o tych pastach.

Pasty Opalescence to producent past i żeli, tworzonych w oparciu o naturalne składniki,  przeznaczonych do higieny zębów i jamy ustnej.

Pasty wybielające Opalescence

Pasta Opalescence Toothpaste Original

To wybielająca pasta do zębów o niewielkiej aktywności dzięki temu przeznaczona jest do częstego, regularnego stosowania po posiłkach.
Ta pasta bardzo szybko uwalnia zawarty w niej fluor, chroniąc w ten sposób szkliwo, świetnie też usuwa powierzchowne przebarwienia po kawie, herbacie, czerwonym winie i innych produktach zawierających silne barwniki.
Dzięki regularnemu usuwaniu przebarwień za pomocą tej pasty, łatwo jest zachować na dłużej białe zęby bez częstego stosowania bardziej zaawansowanych kuracji wybielających.
Link do pasty – kliknij

Pasta Opalescence Sensitive Relief

Podobnie jak pasta opisana powyżej, służy do częstego stosowania, a z powodu wysokiej zawartości fluoru znakomicie chroni zęby przed próchnicą.
Dodatkowe składniki zawarte w tej paście sprawiają, że jest ona środkiem znakomicie utrwalającym efekt kuracji wybielających zęby, podtrzymując długotrwały efekt pięknych białych zębów.
Pasta wybielająca Opalescence Sensitive Relief jest też propozycją dla osób z nadwrażliwością dziąseł.
Usuwanie osadów dokonuję się na drodze enzymatycznej z pominięciem składników mogących powodować ból podczas mycia zębów.
Link do pasty – kliknij

Pasty wybielające marki White Gloo

White Glo to australijska marka, która szturmem zdobywa europejski rynek, sukces past White Glo to kombinacja naprawdę atrakcyjnych cen oraz bardzo szeroki wybór past wybielających, dzięki czemu każdy może dobrać dla siebie najbardziej odpowiedni, specjalizowany produkt.

Pasta White Glo Deep Stain Charcoal

Pasta wybielająca z formułą zawierającą aktywny węgiel, przeznaczona do usuwania ekstremalnie głębokich i silnych przebarwień.
Link do pasty – kliknij

Pasta White Glo Coffee and Tea

To propozycja dla miłośników, kawy, herbaty oraz soków owocowych.
Specjalna formuła z mikrocząsteczkami, usuwa naloty z produktów barwiących ale też pozostawia ochronną warstwę, dzięki czemu barwniki mają trudniejszy dostęp do szkliwa.
Link do pasty – kliknij

Pasta White Glo Smokers Formula

Jesteś palaczem? Jeśli tak to ta pasta na pewno spodoba się Twoim zębom.
Formuła wzbogacona o ziemię okrzemkową nie tylko usunie żółte przebarwienia powstałe w wyniku palenia tytoniu ale też zadba o miły zapach.
Link do pasty – kliknij

Więcej past wybielających, dedykowanych dla specjalnych zastosowań można obejrzeć na stronie kategorii pasty wybielające – kliknij link